miehelle kyssärii

Miks et ota yhteyttä?
26216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Miksi ottaisin?

Äänestä
  • Tunne, et oon paska jäbä? Riittämätön, toisarvoinen? Omilla tuntemuksilla on merkitystä. Silloin ei hae lisää ongelmia itselle, riski sille aina olemassa, kun toista ei tunne riittävästi? Vääränlaiset tuntemukset aina synnyttää pelkoa, kun ei toisen pään sisälle pääse. Mitä kukakin funtisii mielessä?

    1Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Tunne, et oon paska jäbä? Riittämätön, toisarvoinen? Omilla tuntemuksilla on merkitystä. Silloin ei hae lisää ongelmia itselle, riski sille aina olemassa, kun toista ei tunne riittävästi? Vääränlaiset tuntemukset aina synnyttää pelkoa, kun ei toisen pään sisälle pääse. Mitä kukakin funtisii mielessä?

    Kysymys miehelle. Nyt se mies vastaa kysymykseensä. Voi hyvää päivää.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Kysymys miehelle. Nyt se mies vastaa kysymykseensä. Voi hyvää päivää.

    Ei vastannut kysymykseen. Aloittaja, miksi ottaisin yhteyttä?

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Kysymys miehelle. Nyt se mies vastaa kysymykseensä. Voi hyvää päivää.

    Oleta omiasi, kun et parempaan pysty. Tää oli mun eka kommentti tähän ketjuun.

    Äänestä

Koska nainen ei halua tai tykkää minusta. 😔

1Äänestä
  • Onko sanonut niin päin naamaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Onko sanonut niin päin naamaa?

    Ei mutta kaikki viittaaa siihen, että olen vain pakollinen paha.

    Äänestä

Mulla on jotain 7 vuotta vanha puhelin nyt käytössä

Äänestä
  • Kai silläkin yhteyden saa?

    Äänestä

lollröoy'm liom lrokp ka kpjsmmrd botpöaomrm mordlom

Äänestä

Löit estot.

Äänestä
  • tai nro vaihtu?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    tai nro vaihtu?

    Mikä numero?

    Äänestä

  • Mä kelleen ole estoja asettanut en kellee. Ainoita ovat fb hakkeri ehdokkaat. Ovat rikkaita ja komeita olevinaan feikkiprofiileilla. Lyhyt fb historia.

    Äänestä

Eipä ole enää ketään kehen yhteyttä ottaa. Siis naista.

Äänestä

ei kiinnosta kukaan kukaan ei pysty mua korjaamaan trust me

Äänestä
  • Korjaamaan millälailla?
    Ei sillä, että se kenenkään muun tehtävä olisikaan kuin itsensä.

    Äänestä

olisi aika tärkeäkin juttu käydä niin laboratorion veritesteissä koska niin voi näkyä oireita esim jos Folaatti-arvokin on huonoa jne... näkisi että mikä voisi oklla nmahdollisesti viLL j ENBNALTA EHKÄISTÄKIN ASIOITA.

Äänestä

Yhellä t naisella on ollu minun kivekset jonkun lukon takana vaikka oon sinkku poistin yli 3 vuotta sitte viimesenki deittisovelluksen kun ootan. Ei anna valtaa käyttää ite vaan pitää otteessa

Äänestä

minkä numeron nappaah nopasta 1-6 häh=

Äänestä

niin hopefully jotkin ihmiset ja tytötkin ymmärtävät että on hyvää käyusä verikookeissa voi saada vihjeitäkin nmiten parantaa omaa syömizstäkin jne

Äänestä

Ookko neferite?

Äänestä
  • Oon kait Ramses I äiti 19dimensiolla Tutakhamonin jälkeen. Mistäs tietäis vaikka olisinkin N...

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Oon kait Ramses I äiti 19dimensiolla Tutakhamonin jälkeen. Mistäs tietäis vaikka olisinkin N...

    Se vasta uskomattomin juttu oiskiii tässä kaikessa piti jo mennä mutta hengailen tän iltaa 😀

    Äänestä

Miksi pitäisi tuollaiselle lapselliselle aivovammaiselle ottaa yhteyttä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miks et ota yhteyttä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu