LAILLISTETTUJA BORDELLEJA

Suomeenkin

Maa tarvitsee ehdottomasti laillistetut bordellipaikat eri puolille maatamme. Varsinkin lähelle itärajaa. Mutta pääkaupunkiseutu on aivan venakkojen vallassa. Ministerit, toimeentulon takaamiseksi bordellit avattava.

Eduskuntaan voisi saada oman erikoisbordellinsa, miehille ja naisille, jotta ei tarvi noita kännykkälaskuja maksella meitin.

8

439

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jooseppi

      enää vongata ja mankua emänniltä ja ravintoiloista. Perhana, että olis tässäkin maassa enempi hymyileviä miehiä. Sehän nyt vaan on totuus, että kaikki toimii paremmin ilman turhia paineita ;)

    • luusereillekin

      pitää järjestää palveluja, miehisen miehen kun ei tarvitse maksaa.

    • Suomessahan seksin ostaminen on laitonta , joten siihen ovelle voisi laittaa kameran ja sakottaa kaikkia kävijöitä. Saisi poliisikin palkkarahoja , ettei joutuisi lomautetuksi.

      • Björn

        Älä puhu paskaa.


      • Björn kirjoitti:

        Älä puhu paskaa.

        Noin hyvin ja laajasti perusteltu mielipide , suorastaan mykistää.
        Oletko kielellisesti ertyislahjakkuus , siihen viittaa nimimerkkisi.?
        Tarkoitin sitä syntymällä saatua erityistä sivistyneisyyttä , joka on toista virallista kieltä puhuvilla luonnostaan.


    • loginomi

      Normaali aktiivinen, terve ja reipas mies ( miehiä varten bordellilaitos yleensä toimii kaikkialla) ei todellakaan tarvitse maksullisia seksipalveluja; aina halukas kumppani löytyy jo luonnolliseen elämänviettiin perustuen!

      Bordellilaitos on perverssi kierouma ihmiskunan viettielämän historiassa ja sillä on kielteinen vaikutus ihmiseen biologisena, psyykkisenä ja sosiaalisena olentona; seksuaalisten tapeiden luonnonmukainen tyydyttäminen pitäisi olla jokaisen ihmisen subjektiivinen oikeus. Ei siihen ilotaloja tarvita!

      Tarve perverssin bordellilaitoksen olemassaoloon syntuu seksuaalisuuden luonnonvasteisesta tukahduttamisesta milloin mitäkin tarkoitusta varten, yleensä ihmisiä pyritään hallitsemaan hallitsemalla seksuaalisuutta esim. uskonnot ja valtiot takertuvat tähän luonnolliseen ja ihmiskunnalle välttämättömään toimintaan todella vastenmielisen aktiivisesti! Lisäksi myös kaupalliset saalistajat ovat seksitellisuudell rahastamassa ja vieraannuttamassa ihmispoloiset vapaasta ja reippaasta seksiaalisesta itsensä toteuttamisesta.

      Bordelleja Suomeenkin vaativa kirjoittaja lähettäisi tietenkin oman tyttärensä bordelliin kaikenmaailman äijien kaiveltavaksi, vai?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7492
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2926
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1766
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      130
      1134
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      827
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      715
    Aihe