Onko Kuu juustoa?

Onko Kuu juustoa... PalloEdamia? Salaneuvosta?
Vaiko reikäistä Emmentalia?

Tämä nyt alkoi vaivata kovasti kesken unien.
Voisko joku käydä katsomassa ja ilmoittaa sitten minulle?

Jos se on juustoa niin tuothan palan mukanasi.
Juukos?
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos kuu on juustoa nin parasta ennen päiväys on kyllä ollutjo ajat sitten..

Äänestä

Saanen ojentaa itse täältä palasen.. täältä pimeältä puolelta.Merci!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuston ystävä kirjoitti:

Onko Kuu juustoa... PalloEdamia? Salaneuvosta?
Vaiko reikäistä Emmentalia?

Tämä nyt alkoi vaivata kovasti kesken unien.
Voisko joku käydä katsomassa ja ilmoittaa sitten minulle?

Jos se on juustoa niin tuothan palan mukanasi.
Juukos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu