pulmapala

Jos kaikki maat sopivat, että terrorismista epäillyt karkotetaan, minne karkotettu karkotetaan?
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

... Että terroristien ja feministien kanssa pitäisi ryhtyä neuvottelemaan?

Äänestä

Etelämantereelle, jos menolippu ulkoavaruuteen tuntuu liian kalliilta.

Äänestä
  • mieleen?

    Äänestä

  • aatos kirjoitti:

    mieleen?

    Of course. Where else would they wanna be? Saatanaahan terroristit rakastavat ja palvelevat, toki he armiaan johtajansa tykö haluavat mennä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aatos kirjoitti:

Jos kaikki maat sopivat, että terrorismista epäillyt karkotetaan, minne karkotettu karkotetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu