Ladataan…
niin olis pitäny. Mut kaduttaako sua?
Oli niin ihana reissu että ei voi millään kaduttaa!
sä et halunnut, kunnioituksesta...
olisin halunnut, mut...niin, ei tämäkään johda mihinkään.
kaduttaako? kirjoitti:Miksi ihmeessä me ei niitä numeroita vaihdettu...olis vaan pitäny!?!
kaduttaako? kirjoitti:
Miksi ihmeessä me ei niitä numeroita vaihdettu...olis vaan pitäny!?!
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 4
Vanhimmat
niin olis pitäny. Mut kaduttaako sua?
Oli niin ihana reissu että ei voi millään kaduttaa!
sä et halunnut, kunnioituksesta...
olisin halunnut, mut...niin, ei tämäkään johda mihinkään.