MTV3: VIISI kuoli kopteriturmassa

Hyvä MTV3! Heidän mielestään kai ainoastaan AY-jehut olivat ihmisen veroisia:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2005/08/385353
4898
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eli jäänyt loppu pois 5:n jälkeen. Eihän kukaan niin kierosti ajattele, kuin otsikosta voisi päätellä.

Äänestä

Eihän niiden uhrien nimiä pitänyt vielä julkaista ennen kun ne on nostettu merestä???

Äänestä

Ei ihme että suomalaisten käsitykset ja näkemykset maailman tapahtumasta ovat hataralla pohjalla, kun punikkisuomen valtamedian uutisointikin on tuota tasoa.

Äänestä

Opettele lukemaan ja ymmärrä lukemaasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Köyhä kansalainen kirjoitti:

Hyvä MTV3! Heidän mielestään kai ainoastaan AY-jehut olivat ihmisen veroisia:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2005/08/385353

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu