hyväksyttävä eu:n jäseneksi.
turkki on
14
978
Vastaukset
- havukka-ahon ajattelija
on hyvä asuste Suomen kesässä ,joka on lyhyt, mutta vähäluminen.
- helvetti
kun tulee taas Karvapään lakonista provoa :) EI TODELLAKAAN OLE HYVÄKSYTTÄVÄ SITÄ IHMISOIKEUSRIKKOMUKSIEN JA KAIKEN MAAILMAN RIKOLLISUUDEN PESÄÄ! ISLAMISTIT PYSYKÖÖT AIDAN TAKANA! NÄITÄ KULTTUUREITA ON VAARALLISTA SEKOITTAA TOISIINSA!!
ps. Painu Ankaraan, OK?- Lisää tulee
Mamuja on jo aika paljon ja lisää otetaan.Kiitos päättäjien.
- ketään
ihonvärin, tai seksuaalisen suuntautumisen parusteella, mutta uskonnen perusteella kyllä. Itse asiassa muslimit ovat ainoa väestönosa, joita inhoan. Olkoot siellä missä tuntevat olonsa kotoisaksi, mutta henk. kohtaisesti yritän pitää huolta siitä, että he eivät tunne oloaan kotoisaksi täällä Suomessa, kuten monet muutkin terrorismia vastustavat ihmiset. Eurooppaan ette sankoin joukoin tule. Ei Turkkia EU:hun.
- häntä
karvapää kirjoitti:
muita muslimeja kuin osaman?
tunne :)Tunnen sinut vähän paremmin.. ihmisenä. On vain hälyyttävää, kun esim. nämä Britannian pommimiehet olivat TOISEN POLVEN brittejä. Miten on sinun laitasi..?
- koknuit
karvapää kirjoitti:
muita muslimeja kuin osaman?
Kuika käy tavjan ajamien homojen ja lespojen asioiden?? islamistithan teloittaavat homot!
Islamin mukaan seksuaalisuus on sallittua vain miehen ja naisen välisessä avioliitossa ja
samaa sukupuolta olevien parisuhteen laillistaminen ei voisi tulla kysymykseen missään sellaisessa maassa, jossa perhelaki perustuu islamilaisen lain tulkinnalle. - ,,,,,,,,,,,,,,,,
koknuit kirjoitti:
Kuika käy tavjan ajamien homojen ja lespojen asioiden?? islamistithan teloittaavat homot!
Islamin mukaan seksuaalisuus on sallittua vain miehen ja naisen välisessä avioliitossa ja
samaa sukupuolta olevien parisuhteen laillistaminen ei voisi tulla kysymykseen missään sellaisessa maassa, jossa perhelaki perustuu islamilaisen lain tulkinnalle.tuo nyt sitä, että mies voi yhtyä lampaaseen, muttei pässiin?
- iuiy
koknuit kirjoitti:
Kuika käy tavjan ajamien homojen ja lespojen asioiden?? islamistithan teloittaavat homot!
Islamin mukaan seksuaalisuus on sallittua vain miehen ja naisen välisessä avioliitossa ja
samaa sukupuolta olevien parisuhteen laillistaminen ei voisi tulla kysymykseen missään sellaisessa maassa, jossa perhelaki perustuu islamilaisen lain tulkinnalle.ihan hyviä ideoita, samoja joita raamatun avulla on yritetty takoa eurooppalaistenkin päähän.
- greg
Turkki kuuluu NATOon.
Ja USA:lla on joukkoja Turkissa.
Siksi Bush haluaa Turkin EU:n jäseneksi.
Voi sv**ddu kunte ootte pöljiä. - rane-01
joudun olemaan eri mieltä. Turkkia se saattaisi(?) jopa hyödyttää taloudellisesti,lyhyellä aikavälillä, mutta Euroopan kansalaisia, vain köyhdyttää. Myös rasismi lisääntyisi. Sijoitukset Turkkiin hyödyttävät enemmin. Ehkä jonkinlainen erityisasema, kuten Venäjän kanssa on(ehkä?) tehtävä, olisi molemmille parempi ratkaisu.
- ,,,,
Voisitko taluttaa itsesi kuopanreunalle ja lopettaa kärsimyksesi niskalaukauksella. Kiitos.
- nyt on
vuorossa??? Kuka loukkasi yliherkän minäsi....???
- kikkal
taidat olla tyhmä /Hullu tai kusettaja ei iällään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit605634KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2183733Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182478Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222416Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91318Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT671094- 911086
- 1021069
Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181052Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79985
