Vastaan

se yksi ja ainut.En voi saapua luokses vaikka kuinka palavasti haluaisin...sillä en tiedä oletko se oikea Pekka???
41208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..että Pekan luokse palavasti halutaan.. mä olen yksi ja ainut oikea Pekka..

Äänestä
  • Kiva kun yksi Pekka löytyi.Missä päin kaupunkia asustelet?Ei ole pakko vastata...

    Äänestä

  • Tumma nainen kirjoitti:

    Kiva kun yksi Pekka löytyi.Missä päin kaupunkia asustelet?Ei ole pakko vastata...

    vanhasta pääkaupungista kivenheiton päässä..

    Äänestä

ole musta-pekka (black-pete)!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyörii mielessäin kirjoitti:

se yksi ja ainut.En voi saapua luokses vaikka kuinka palavasti haluaisin...sillä en tiedä oletko se oikea Pekka???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu