Räsypokka on kuin tyttöystävä. Silloin kun se on sitä pitää itsestään selvyytenä ja kun se on kadonnut sitä haikailee ja lupailee, että jos palaa niin katselen sua joka ilta.
Ketään muita räsypokka ja Jaajo faneja???
Räsypokkaa
5
4262
Vastaukset
- Stepa
se oli kyllä hyvä sarja, mutta alkoi kyllä hivenen toistaa itseään. Mutta ainahan paljas pinta kiehtoo...
- Seppo
...Räsypokka-ohjelma kokonaan lopetettu vai onko se vain kesätauolla? Itselläni ei ole Subtv:tä, mikä kovasti harmitti kuultuani uudesta, ennen kokemattomasta Räsypokka-sarjasta.
Käväisin tänään Subtv:n nettisivulla ja katsoin kaikki siellä olevat Räsypokka-videot. Valitettavasti kuvalaatu oli kuitenkin niin surkea, ettei niistä videopätkistä ollut läheskään yhtä paljon iloa kuin kyseisten kortinjakojen katsomisesta televisiosta olisi ollut!
Sattuiko joku nauhoittamaan kaikki/jotkut Räsypokka-jaksot? Palaako kyseinen sarja ikinä enää ruutuun? Kertokaa toki jos tiedätte!
Hyvää kesää teille kaikille toivottaen, Seppo
P.S. Kyseisen sarjan juontajalla oli toisinaan tosi tyhmiä ja töykeitä kommentteja ja kysymyksiä, mutta tavallaan se teki sarjasta humoristisen. Vakavalta kannalta moista viihdettä ei toisaalta voinekaan ottaa. - Milla
Lohtua kaikille, sillä tiedän varmuudella että ohjelma jatkuu syksyllä.
oma mielipide ohjelmasta on, että onhan idea hieman yksinkertainen ja aikamoinen taikuri saa juontaja olla, että saa iloa ohjelmasta irti. Kuitenkin annan hänelle puhtaat paperit. Vituttaa tytöt jotka menee ohjelmaan peittelemään ja sitten kehuu, että o uskaltanut mennä ohjelmaan.
Mtenkhän ohjelmaan pääsee... nussimalla asianomaisten kanssa???- Seppo
... olen miettinyt kuinka kyseiseen ohjelmaan pitää ilmoittautua. Subtv:n nettisivullakaan ei mainita mitään Räsypokkaan ilmoittautumisesta, joten herää vääjäämättä kysymys, olivatko kyseisessä ohjelmassa vierailleet suomalaiset todella "aivan tavallisia" suomalaisia, vai joko jonkinlaisia ammattilaisia tai asianomaisten tuttavapiireistä valittuja yksilöitä.
Mistä olet saanut tietää, että Räsypokka jatkuu syksyllä? Sinänsä ilahduttava uutinen, mutta toivoisin sitä esitettävän jollakin muulla kanavalla, sillä itselläni ei ole Subtv:tä... :-( - Milla
Seppo kirjoitti:
... olen miettinyt kuinka kyseiseen ohjelmaan pitää ilmoittautua. Subtv:n nettisivullakaan ei mainita mitään Räsypokkaan ilmoittautumisesta, joten herää vääjäämättä kysymys, olivatko kyseisessä ohjelmassa vierailleet suomalaiset todella "aivan tavallisia" suomalaisia, vai joko jonkinlaisia ammattilaisia tai asianomaisten tuttavapiireistä valittuja yksilöitä.
Mistä olet saanut tietää, että Räsypokka jatkuu syksyllä? Sinänsä ilahduttava uutinen, mutta toivoisin sitä esitettävän jollakin muulla kanavalla, sillä itselläni ei ole Subtv:tä... :-(Iltalehdessä luki, että kisailijoita on haettu korkeakouluista kuten myös kuulin haastattelusta novalta. Varmasti siellä juontajan tuttujakin on ollut...?
Ihan hyvännäkösiä poikia ja tyttöjä...ei sais vaan peitellä ja kuvaajien pitäis olla rohkeampia.
ohjelman jatkuvuudesta aavistelin kun kuulin joskus jostain, että se oli katsotuin ohjelma subil...?
kertokaa jos tiedätte faktoja ohjelmasta tai ihmisistä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä292905- 1191195
- 58941
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6937- 66905
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26877Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65834Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37830Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu157811Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75764