Haluisin seuraa miehistä viikonloppusin.Ei jaksa noissa baareissa aina ravata miehiä ettimässä.Mulla on kuitenkin viikonloput vapaana ja haluisin vaan sellasia yhen illan juttuja.Oisko halukkaita miehiä?
Miesseuraa?
jyväskylän likka
101398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mulla on sama ongelma mut naisia pitäs löytää.
löytyy seuraa jos olet yli 50.tä etkä ole kovin ruipelo,mielummin XL-koko tai suurempi,itse olen muorekas 55.totonen varattu ukkomies mut emännän lupa on olen 169 pitkä hiukan ylipainoa n78 kg. ehdota paikka missä tavataan .odota innolla,moikka
xl-kokoa ja ikääkin on vasta 23. Mielellään haluaisin aika nuorien miesten seuraa,alle 40 vuotta kun on ni hyvä!
Moikka kelpaisko 23 vuotias mies olen jyväskylästä laita mailia [email protected] niin katotaan tarkemmin
Mulla on ilta vapaana, joten voisin tulla vaikka käymään. Oon 24 vuotias katseenkestävä mies.
Ens Viikolla olisin Jkl:ään tulossa 22v urheilullinen mies,kroppa kunnossa! Ilmottele jos kiinnostaa?
Meinasin alkaa just ryyppäämään yksin mutta sitten huomasin viestisi. En mäkään jaksa kuppiloissa enää juosta. Ni voisin tulla sulle seuraksi täksi iltaa, katsotaan vaikka leffa ja otetaan drinkkiä :)
Laitahan rohkeasti sähköpostia niin mietitään asiaa yhdessä.
Soita vain numerooni, niin...
Tässä numeroni: 050-*******
Moikka,
Tässä ois sulla yksi ehdokas ;) kolmekymppinen, liikunnallinen mies palvelukseesi. Pistä mailia osoitteeseen [email protected] ja sovitaan jatkosta.