Syökää läskiä

Läskiä syömällä nämäkin rivit ovat syntyneet. Joten nussi, syö läskiä ja juo kossua!
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ikänsä puolesta saa vielä muuta tehdä, kuin keskittyä siihen läskisoosiin vaan.

Äänestä

Paras olisi syödä kaalisoppaa ja ei-oota. Niillä suuri ja mahtava Neuvosto-Liittokin rakennettiin ja niiden avulla Suomestakin saataisiin yhtä mahtava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin homma rullaa kirjoitti:

Läskiä syömällä nämäkin rivit ovat syntyneet. Joten nussi, syö läskiä ja juo kossua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu