Älkää sotkeko!

Palstan taso on laskenut romahdusmaisesti. Ovatko asialla ammattisotkijat, jotka toimivat suurten mediatalojen piikkiin, että kilpailua ei pääsisi syntymään?

Sotkemisella on demokratiaa heikentäviä vaikutuksia.
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että olemme joutuneet jonkun totalitaarisen valtion propagandaviraston uhriksi, koska normaali häirikkö tuskin tällaista jaksaisi.

Tai koulut ovat juuri alkaneet...???

Äänestä

TÄSTÄKÄÄN EI SAA MITÄÄN TOLKKUA KUN ENIRO ON SOTKENUT KOKO VIESTIN?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tasoa kirjoitti:

Palstan taso on laskenut romahdusmaisesti. Ovatko asialla ammattisotkijat, jotka toimivat suurten mediatalojen piikkiin, että kilpailua ei pääsisi syntymään?

Sotkemisella on demokratiaa heikentäviä vaikutuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu