vaikeaa ymmärtää miksi en pysty tuottamaan mitään nautintoa koskettamalla iteäni? miehen käsi alapäässä tuntuu taivaalliselta kyllä.
miksi itsetyydytys ei
tunnu miltään?
43596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mielikuvituksen puutetta. Jotain sellaista olen ainakin itse ajatellut. Kiihotun kyllä kovasti eroottisesta kirjallisuudesta tai vaikka reginan naisen unelmista, mutta ilman mitään on vaikeaa laueta. Tällä hetkellä kyllä seksitilanne on onneksi niin hyvä ettei tule ongelmia. Hassua oli sekin, että minulla on kauan ollut sellanen kultanen sauva, mutta en ole siitä kovinkaan välittänyt. Ajatellut aina että johtuu siitä, kun se on ihan sileä ja metallinen. Yllätyin kuitenkin kun ehdotin jätkäkaverille, että ottaisi sen mukaan touhuun, kun värkkäili alapäässäni. Tunne oli niin taivaallinen että oksat pois :)
kyllä kiihotun jo pelkästään näitä tekstejä lukemalla! saan itseni kiihotus tilaan pelkillä eroottisilla ajatuksilla. yksinkertaisesti kosketus ei vaan tunnu.. melkein kuin olis lääkärin kädet alapässä. kurjaa kun olis mukava saada harrastettuu seksiä ittensä kanssa, niin ei panettais ihan koko ajan.:)
tarkoitinkin just sitä, ettet periaatteessa osaa kuvitella, että omat kätesi olisivat jonkun toisen kädet. Yksi mitä olen toisinaan harrastanut, varsinkin jos ei tilanteesta johtuen voi heittää housuja pois vaikka yksin työskentelenkin, on että istun toisen jalkani päällä. Tavallaan tyydytän itseni painamalla ja hieman muljauttelemalla.. Voi jestas kun kuulostaa typerältä..Joka tapauksessa laukean silloin jotenkin tasaisemmin. Ei holtitonta värinää tai aaltoja, mutta oikein miellyttävä tasainen huippu. Ja ajaa asiansa :)
Toihan kuulosti kuin mun elämästä otetulta. Tosin dildo pois lukien.