SETA-risteily marraskuussa. Tuotto
Tarjalle
5288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...näet homoja ja lesboja joka paikassa.Tosin,niitähän on joka paikassa....et vain tunne niin tarkoin naapureitasi,työtovereitasi...ystäviäsikään,jos asenteesi on tuollainen?
Tervetuloa Tarjan vaaliristeilylle presidenttiä tekemään.
Joten eiköhän SETA:laisten osuus ole merkittävän suuri SETA:laisten omalla presitentti ehdokkaalla.
Nää pikkurunkut ja hinttijengi! Mitäpä teistä koskaan tulee?
Jos laskennallisesti ajatellen homoja ja lesboja on n.10% kansasta,niin tuo "suurin osa" Halosen kannattajista on aika paljon?
No,meitä on siis enemmän kuin uskoinkaan?
homoja ja lesboja noin 10% väestöstä, plus muut SETA:laiset n2,5% (karkea arvio)
nämä muut setalaiset on siis heteroita mutta jotenki muuten poikkeavia, kuten eläimiin sekoilijat, pervot, petofiilit...jne.
Siis SETA:laisia on kaikenkaikkiaan 12,5% koko väestöstä ja demareista heidän osuus on noin 50% hoska demareita on 25% väestöstä.
No ehkä Halosen kannattajia löytyy paljon myös SETAn ulkopuolelta, mutta ne isoäänisimmät kiihkokannattajat on kyllä SETAn leiristä.