miksi minä valkoisena miehenä en saa eläkettä heti sen jälkeen automaattisesti kun lapsilisien maksu loppu, kuten meidän romanit ? Perustuuko tämä johonkin lakiin ? Onko romaanit jossakin todettu kyvyttömiksi töihin jo syntyessään jotta heille pitää maksaa eläketttä alusta loppuun ?
Suomi on todella rasistinen paikka valkoista ihmistä kohtaan!
Suomi on todella rasistinen paikka valkoista ihmistä kohtaan!
Vastaukset 4
Vanhimmat
syrjintä olekin inhottavaa?
Kerroit yhden esimerkin ja lista voisi jatkaa vaikka kuinka ja mikä hulluinta monikulttuurihyysäripolitiikot ja medianväki tekevät yhteistyötä siinä, että omia soretaan ja mamupiruja sekä mustalaisia lellitään kuin pieniä lapsia.
Niisk, nyyh, suruttaako pikku rassuparkaa, että media ei lellikään häntä, vaan muun värisiä, ihan tyhmiä ihmisiä! Niistä nenäsi ja halaa pehmoleluasi, kyllä kaikki kääntyy vielä parhain päin.
taidat olla tummaihoinen tai joku muu sellane? maksoiko sossu sulle ton koneen ja netin? :/