Hessdalen norjassa

Discoveryltä tulee mainos jossa joku tutkija todistelee valoilmiöistä norjassa. Onko joku käynyt siellä tiiraamassa.

Olin norjassa matkoilla ja paikalliset kertoi että ufomiehet käyvät siellä ryyppäämässä galaksien välisessä paarissa ? Kannattaako käydä ?
3134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä juttu kertoo kaiken Norjalaisista:

Turskat puhuttivat Norjalaisia mutta huonolla menestyksellä!

Äänestä
  • On se hyvä, että Norjalaisetkin näkevät sentään jotain valoa. Mutta koittaako se niille liian myöhään. On taas ensivuonna heillä mitä selittää, kun huippuhiihtäjät kärysivät vuorileirin jälkeen liian korkeiden säteilyarvojen takia.

    Äänestä

Kyllä Norjassa on hyvä avaruusbaari nimeltään Deep Space Hole ja sieltä saa universumin parasta öljyä, pysyy nivelet kunnossa *piip piip*
Valoilmiö johtuu aluksia koskevasta koka universumia kattavasta säännöstä eli valopakosta mutta Telluksella ei saa lisäpitkät olla päällä täkäläisten vainoharhaisten ihmisten takia *piip piip*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ufomies kirjoitti:

Discoveryltä tulee mainos jossa joku tutkija todistelee valoilmiöistä norjassa. Onko joku käynyt siellä tiiraamassa.

Olin norjassa matkoilla ja paikalliset kertoi että ufomiehet käyvät siellä ryyppäämässä galaksien välisessä paarissa ? Kannattaako käydä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu