Ollaanko sitä edelleenkin ihmisen kirjoissa, vai tuliko sitä eilen rötjättyä pullopatteri nenän edessä kaikkitietävänä? Ja tässä kohdassa älkää edes harkitko meikäläisen naruttamista, kun sen nykyisen psykoterapeutin taidon lisäksi on noita telepaattisia kykyjä, silmissä nimittäin heti välähtää, jos joku laskee palturia.
Miltäs nyt tuntuu, mitä häh?
4
273
Vastaukset
- rahtari1
hengissä ja huomenta,ei tullu eilen vedettyä tärpättiä laisinkaan,sii johtopäätös ei kaamosta
tässä alkaa tuntua ihan sinun nimimerkiltäsi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253