Auttakaa demoni ei suostu irrottamaan otettaan. Minun on pakko huudella perättömiä väittetä täällä en mahda pahalle hengelle mitään arrrrgh arg arg aaaaaaaarrrrrrrrrrrgggghhhhhhhhhhhh äyk äyk äääääääää yyyyyyyyyyy öööööööööö ötsiödödödööööööööö
AAARRGHHH
8
807
Vastaukset
- Vastauksen
Katsos ystäväiseni, kun antaa pirulle pikkusormen
se vie koko käden, eikä sille riitä sekään!!!!! - joku uskoisi
Ihan kuin joku uskoisi sinun olevan Uskova 1. Olet hänen vainoajansa.
- taustajoukot
Et ole Uskova 1. Lopeta tuo Uskova 1 nimimerkin käytön. Tai lukitsen sinun IP osoitteen.
- Uskova 1
taustajoukot kirjoitti:
Et ole Uskova 1. Lopeta tuo Uskova 1 nimimerkin käytön. Tai lukitsen sinun IP osoitteen.
koneella. Muuten hyvä... En jää kiinni koska kukaan ei tiedä kuka on kirjottanut...
- tyyppi
Uskova 1 kirjoitti:
koneella. Muuten hyvä... En jää kiinni koska kukaan ei tiedä kuka on kirjottanut...
Olet raukkis ellenisti, plagioit kuten epäjumalasikin.
- Uskova 1
tyyppi kirjoitti:
Olet raukkis ellenisti, plagioit kuten epäjumalasikin.
Älä fuulaa.
Koska demoni ei suostu irrottamaan otettaan sinusta, niin saat jäädä huutelemaan perättömiä väitteitä pahoine henkinesi.
Viime kesästä lähtien kirjoitin nimimerkillä Uskova, sitten joku otti nimimerkkini käyttöönsä. Sitten otin käyttöön Uskova 1 nimimerkin, mutta nyt tämä demonien riivaama on ominut sen, joten olen nyt rekisteröinyt uskova_1 nimimerkin. Vanhoja nimimerkkejä en tästä päivästä lähtien käytä, joten jos niillä kirjoittelu jatkuu, niin se ei ole minun käsialaani.Kas, samalla aukeni uusi nimimerkki-sähköposti:
[email protected]
Jos jollakin on sydämellään jotain, mitä ei kaikille halua nähtäväksi, niin tähänhän voi kirjoittaa. Nimimerkiltä nimimerkille.
En tuo e-mail-juttuja tälle palstalle, jääkööt salaiset salaisiksi. Mutta en myöskään vastaa kaikenlaiseen lunta-tupaan-soopaan. En myöskään vastaa juorun- tai kostonhaluisten kyselyihin tuntemistani henkilöistä tai itsestäni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1731445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411039Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14660
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21650- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577