Hoito on oikeaa

Minkä syiden arvelette johtavan tähän?

http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=761456

Sisä-Suomen pahimmat viholliset ovat valtio, alv ja EU. Onko Suomen kuoltava jotta EU voisi elää?
6188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tietoa. Sinun kuvaamasi tilanne Suomessa oli 1865.

Äänestä

"Onko Suomen kuoltava jotta EU voisi elää?"

Minulla on vastaus hyvään kysymykseen. EU on vahva menestyjä, jota Suomen täytyy imettää rinnoillaan niin, että se kasvaisi entistä vahvemmaksi. EU:n tähden uhrautuminen on hienoa!

Äänestä
  • kuolevan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta potilas kuolee? kirjoitti:

Minkä syiden arvelette johtavan tähän?

http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=761456

Sisä-Suomen pahimmat viholliset ovat valtio, alv ja EU. Onko Suomen kuoltava jotta EU voisi elää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu