helsinki vuonna 2005

6566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko noi kaikki muutki kuvat sun sivuillas yhtä aitoja?

Äänestä
  • mun?

    Äänestä

K-kaupan kassi siellä taitaa silti olla.

Äänestä
  • oleva pikkuraha.

    Äänestä

kiiltävänaamaista pikkunilkkiä, jos vastaan kävelee. Kehtaattekin. Onko isäsi/äitisi nähnyt nämä kuvat? Et sitten päässyt Turkinmatkallasi tarpeeksi pätemään?

Äänestä

ostat persettä vanhalta turkkilaishomolta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskomaton_kuva kirjoitti:

http://www.kuvaton.com/kuvei/somali_varastaa.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu