Halosesta Presidentti!!!!!

Ilmoitan, että Tarja Halosesta tulee seuraava presidentti.
Ennemmin helvetti jäätyy kuin kokoomuksen riveistä presidenttiä saadaan JA SE ON HYVÄ!!!!!
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..taidat olla tavallinen tavis. ei se mitää niin mäkin olen. MUTTA...
Miten niin helvetti jäätyy...höpö höpö...
Halonen on pöhlä, Halonen ei tajua maailman menosta muuta ,kun Sorsan kannalla pitää olla niin pääsee eteenpäin. Yhtä-äkkiä ollaankin liian edessä.

Halonen ihan hyvä rähjääjä setaan ja SAK:hon, mutta ei sentäs koko suomen puhemieheksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erk-fvas kirjoitti:

Ilmoitan, että Tarja Halosesta tulee seuraava presidentti.
Ennemmin helvetti jäätyy kuin kokoomuksen riveistä presidenttiä saadaan JA SE ON HYVÄ!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu