Voiko

Ihanampaa maata ja kansaa kuin Pohjois- Amerikan Yhdysvallat. (Meidän kesken voi sanoa tuttavallisesti USA).
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No empä tiiä, ainakin mulla on ollut siellä kivaa. Olut on halpaa ja tytöt nättejä (läskisuodatin päällä).

Äänestä

ja tää yks on Pohjois.Korea. Meittin kesken vain Aasian Paratiisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maailmassa olla kirjoitti:

Ihanampaa maata ja kansaa kuin Pohjois- Amerikan Yhdysvallat. (Meidän kesken voi sanoa tuttavallisesti USA).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu