kulttuuria.

suomalaista kulttuuria: "mies" tappoi perheensä ja itsensä.
131388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Koska yksi suomalainen valkoinen rasisti mies tappoi perheensä, niin sen takia tänne pitää tuoda miljoona verenhimoista somalia raiskaamaan ja tappamaan loputkin suomihorot!!!

Äänestä

Olikohan syynä mielenterveyshoitopalvelujen säästöt, joista varat ohjataan mamujen hyyyyyssääämiseen?

Todella ikävä juttu, mutta siellä sinun lähtöalueilla se olisi ollut jopa kunniamurha !!!!!!, joten pysyppä karvainen turkkilainen omissa oloissas äläkä uhoa täällä suomalaisten maassa.

Äänestä
  • Eiköhän karvakorva ole ihan kotimainen käännynnäinen.

    Semmonen joka tykkää panna lapsia ja hakata naisia ja on löytänyt islamista oikeutuksen tarpeilleen.

    Äänestä

  • Kurre_Orava kirjoitti:

    Eiköhän karvakorva ole ihan kotimainen käännynnäinen.

    Semmonen joka tykkää panna lapsia ja hakata naisia ja on löytänyt islamista oikeutuksen tarpeilleen.

    julkituoda noita omia fantasioitasi. Vähintäänkin vastenmielistä.

    Äänestä

Viime vuonna henkirikoksiin epäillyt kansalaisuuden perusteella:

Suomi 147, Ruotsi, Viro, Somalia kaikki 1.

Äänestä
Aloittaja

tämä sitä kulttuuria mikä maahanmuuttajien tulisi omaksua?

Äänestä
  • Eiköhän tuon naisten tappaminen kuulu enemmänkin sinne islam osastoon.

    Tämä voi olla sinulle yllätys mutta Suomessa naisen tappamisesta tulee linnaa.

    Muslimimaissa naisen hinta mitattaneen kameleilla.

    Se on Suomalisen kultuurin omaksumista, että ymmärtää, että naisen tapettuaan joutuu linnaan oli minkälainen muslimi vain.

    Haluatko, että kaivelen sinulle linkkejä muslimien tekemiin murhiin lisääkin.
    Johan minä sinulle Expressenistä otin uskonveljesi ajatuksia.

    Äänestä

  • erota rikolisuutta kultuurista!
    Mitäpä muuta voisi muslimilta odottaakaan.

    Äänestä

  • Kurre_Orava kirjoitti:

    Eiköhän tuon naisten tappaminen kuulu enemmänkin sinne islam osastoon.

    Tämä voi olla sinulle yllätys mutta Suomessa naisen tappamisesta tulee linnaa.

    Muslimimaissa naisen hinta mitattaneen kameleilla.

    Se on Suomalisen kultuurin omaksumista, että ymmärtää, että naisen tapettuaan joutuu linnaan oli minkälainen muslimi vain.

    Haluatko, että kaivelen sinulle linkkejä muslimien tekemiin murhiin lisääkin.
    Johan minä sinulle Expressenistä otin uskonveljesi ajatuksia.

    Pakolaisleirillä ollut bantu kysyi, ennen Ameriikan matkaa: saako naista lyödä, jos asuu muista kaukana, eikä kukaan sitä huomaa.

    Vapaasti lainaten.

    Äänestä

Onhan noita idiootti luusereita ikävä kyllä meissä suomalaisissakin. Syynä oli vielä pelivelat - siis haloo !!!! Siinä huomaa, että raha oli herra insinöörille se rakkain asia, kun piti perhe tappaa sen takia. Kenties tuollaiseksi tulee kun asuu erillään normaalista elämästä. Siellä missä monikulttuurisuus ei kukoista ja jossa lastenraiskaajat ovat muurin takana. Siellä missä on hyysäriparatiisi jossa jokapäiväisen elämän ongelmat ovat tasoa "paita ei ole silitetty", "stockalta oli oikea merkkinen kaviaari loppunut".

Äänestä
  • Tästäkin saamme syyttää siis "monikulturisteja", "hyysäreitä" ja "punikeita".

    Elämä on.

    Äänestä

Kyllä kamalaa. Tuollaista sattuu kun ihmiset kokevat pahennusta ja järkytystä nähdessään karvapäitä kaikkialla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lakkinen-j kirjoitti:

suomalaista kulttuuria: "mies" tappoi perheensä ja itsensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu