Tomas Kurka Kalpaan

Tsekki hyökkääjä 24v. Pelannut NHLssä ja AHLssä. Potentiaalinen kaveri SM-liigaan.
3363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minkäs ikänen kaveri kyseessä kun on ehtiny pelata jo 24 vuotta NHL:ssä ja AHL:ssä?
Ei tänne enää mitään Helmisen ikäsiä gubbeja...

Äänestä
  • Kylläpä hokkasen timppa pisti sellasen vitsin että. Muistaakseni ala-asteella vai peräti esikoulussa oli meillä noita juttuja.

    Äänestä

kyllä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ARTTU kirjoitti:

Tsekki hyökkääjä 24v. Pelannut NHLssä ja AHLssä. Potentiaalinen kaveri SM-liigaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu