Tunteeko/tietääkö kukaan miehestä Pusulassa joka ajelee jenkillä siellä??? -Jäin kiinni katseeseen-
Mies Pusulasta
nimetön
14987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
jenkki olisi kyseessä?
Se jenkki on sellainen ehkä keskisininen, merkkiä en tiedä. Jos tunnet tyypin niin onko vapaa vai varattu????
se sellainen lavaauto?
jos on niin kuski on varmasti vapaa.
heittääkö kyseinen henkilö pimppistä kirkolla?
Ei ole lava-auto vaan ihan henkilöauto ja kuski on kyllä yli kolmekymppinen en tiedä kyllä tarkkaa ikää. Olen nähnyt myös kyseisen henkilön Pusulan Siwassa kun olin parin päivän vierailulla kyseisellä paikkakunnalla.
kuvaile vähän tyyppiä.
melkeinpä kyllä kaikki päälle kolmekymppiset pusulalaiset on varattuja...
on kyllä pusulassa käynnistä hiukan aikaa,mutta suunnilleen kaikki ton ikäset sieltä tunnen!
Sen nimi on kuulema Tapsa ja sukunimi alkaa H:lla mutta mun tuttu ei tiennyt sen enempää.
Hieman huvitti tämä kommentti:)
Et todella voi tietää onko jokainen pusulalainen yli kolmekymppinen varattu. Etkä myöskään aivan jokaikistä tiedä.
Vielä kun et kirjaimellisesti ilmeisesti asu siellä.
Kuten sanottu virta vie virta tuo, koko ajan.
ehkä omasta käynnistä on aikaa,mutta tuliko mieleen että mulla voi olla pusulassa silmiä ja korvia:)pusulan päälle 30 on suunnilleen samat kun yli 10 vuotta sitte(ne jotka ei oo sieltä osannu lähtee...)!!!toki siellä on muutamat eronnu,mutta melkeinpä samantien taas varattuja.
niin ja tietty tää hurlumhei sakki on asia erikseen(mutta niistä tuskin kukaan ajaa jenkillä!)ja ne vaihtelee pareja keskenään:)
ei mun tarvitse asua pusulassa,mulla on siellä jo silmät & korvat:)pusulan 30 on suunnilleen kaikki samoja naamoja kun 10 vuotta sitten(ne jotka ei ole osannu sieltä lähteä...)toki jotkut on eronnu,mutta suunnilleen samantien uudessa suhteessa!ja asia erikseen on tää pareja vaihtava hurlumhei sakki(mutta niistä tuskin kukaan ajaa jenkillä,jos yleensä millään vehkeellä)
eikö kukaan todella tiedä kyseisestä henkilöstä mitään???
tapsan!on ihan sama tyyppi jota aluksi arvelinkin.en tiedä sukunimeä,mutta on pyörinyt pusulassa iät ja ajat ja koskaan en oo sillä naisseuraa nähnyt!kyllä varmaan on vapaa ja ensi vierailulla vaan juttelemaan,se on ihan kiva tyyppi ja varmasti juttelee sun kanssa:)
Joo se oli kiva tieto kun en ole niin kiinnostunut varatuista, mutta kävi kyllä hämäämään toi että ei ole koskaan näkynyt naisseurassa;-) Tiedätkö suurinpirtein minkä ikäinen kyseinen henkilö on??
34-35.en oo ihan varma,mutta niillä paikkeilla.
älä pelästy,en mä oo sitä kyllä miesseurassakaan(siis" sillälailla")nähnyt ja kyllä se ihan on naisista ollu kiinnostunu.ainakin kova vinkkaamaan silmää:)
naapuri.Kerro joku yhteydenottotieto, niin välitän sen eteenpäin.(Tapsalla ei nettiä)