olemme nuorekas pariskunta Keski-Suomesta ja etsimme toista samanlaista paria hauskanpitoon. Molemmat n. 40.v ja ihan varmasti katseenkestäviä;)
Aikaisempaa kokemusta jonkin verran ja nyt näin syksyn saapuessa olisi tosi mukava viettää vaikka viikonloppu yhdessä kaikenlaisessa hauskanpidossa.
Aina parempi jos nainen lievä bi.
Jos kiinnostuit, ota ihmeessä yhteyttä;)
Aikaisempaa kokemusta jonkin verran ja nyt näin syksyn saapuessa olisi tosi mukava viettää vaikka viikonloppu yhdessä kaikenlaisessa hauskanpidossa.
Aina parempi jos nainen lievä bi.
Jos kiinnostuit, ota ihmeessä yhteyttä;)
Vastaukset 9
Vanhimmat
Yhteystietonne unohtuivat ja mistäpäin Keski-Suomea...Laittakaa vaikka kilometrimääränne Jyväskylään..Kiitos...
Sori;) Unohtui ko.jutut laittamatta. Täältä Jyväskylään on n. 240 km eli ihan sopiva matka. Ja tosiaankin mailiosoite jäi laittamatta. Joten otahan yhteyttä osoitteeseen [email protected].
Unohdin kertoa, että välimatka ei ole meille ongelma. Me voidaan kyllä lähteä ihan vapaasti vkl;n viettoon vaikka vähän kauemmaksikin.
Oletteko kaukana Tampereelta? N. 40v. pari haluaisi tutustua mukavaan pariin..
Heippa ja kiitti mielenkiinnostasi;)
Kuten tuossa aikaisemmassa viestissä kirjoitin, matka ei ole ongelma. Tampereelle meiltä n. 300 km, ei mikään mahdoton etäisyys. Olisi mukava vaihtaa ajatuksia vaikka sähköpostitse? Jos haluat, otahan yhteyttä [email protected].
Olemme n. 100 km tampereelta. Laittakaa tietoa aviopari64(miuku)suomi24.fi.
Moi ! Mekin oltais kuulolla. ollaan jkyläässä. Ottakaa yhteyttä
p ja kni
Laittaisitko sähköpostiosoitteen niin kerron meistä??
[email protected]
odotamme mielenkiinnolla!!