Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko tyttöystävä sairas?

Täällä kun käydään tätä väittelyä niin kysynpä vaan, että onko tyttöystäväni mielestänne sairas kun kiihottuu ison munani katselusta ja paijailusta ja siitä että paksulla ja pitkällä naidaan reippaan lujaa kohdun pohjaan asti?
73523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hän on varmasti epänormaalin syvä nainen. "Pohjaton"

Äänestä

Ei suurin osa kyllä tykkää..mut tällä palstalla kyllä löytyy kohtalotovereita

Äänestä

Lähes kaikki naiset kiihottuvat isosta kalusta ja toivovat, että mieheltä sellainen löytyisi. Tyttöystäväsi reaktio on siis normaali. Valitettavasti tämän takia moni meistä pienikaluisista (alle 18/5) ei voi koskaan harrastaa seksiä. Tavallisella 15/4 vehkeellä nolaa vaan nykyään itsensä, koska naiset on oppineet vaatimaan laatuseksiä, johon kuuluu myös poikkeuksetta iso kalu.

Tosin, eipä pikkuvehkeellä pysty myöskään itse saamaan yhdynnässä mitään merkittävää nautintoa, koska liikerata on liian pieni ja riittävää puristusta ei pääse syntymään. Tästä syystä siis en voi valittaa, vaan tyydyn mielelläni ajoittaiseen masturbointiin.

Äänestä

ei tietenkään mulla on isokullinen aviomies ja seksielämä vaan paranee koko ajan... ja iso kulli tuntuu... me ollaan melkein "kaneja" on se nussiminen ihan järjetöntä!!!!!!!!ja suussa se iso on ihan mieletön!!!!!!!

Äänestä
  • Jopa sattui, vai sattuiko? Mulla on salarakas ja hän kertoi vaimonsa nimeksi Jenna.
    Kieltämättä nussiminen on taivaallista hänen kanssaan, mutta mun suuhun se mieletön kalu ei edes mahdu.
    Nyt mietityttää vaan, että onko mun salarakas sun miehes? Jos on, niin onneksi olkoon. Ja kiitos, että saan välillä

    Äänestä

  • Edes lainaksi kirjoitti:

    Jopa sattui, vai sattuiko? Mulla on salarakas ja hän kertoi vaimonsa nimeksi Jenna.
    Kieltämättä nussiminen on taivaallista hänen kanssaan, mutta mun suuhun se mieletön kalu ei edes mahdu.
    Nyt mietityttää vaan, että onko mun salarakas sun miehes? Jos on, niin onneksi olkoon. Ja kiitos, että saan välillä

    en ole naimisissa...

    Äänestä

  • hmmm..... kirjoitti:

    en ole naimisissa...

    Koska Jenna kirjoitti noin.
    "ei tietenkään mulla on isokullinen aviomies ja seksielämä vaan paranee koko ajan"
    Ei se mitään. Kymppi sulle hyvästä yrityksestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastava mies kirjoitti:

Täällä kun käydään tätä väittelyä niin kysynpä vaan, että onko tyttöystäväni mielestänne sairas kun kiihottuu ison munani katselusta ja paijailusta ja siitä että paksulla ja pitkällä naidaan reippaan lujaa kohdun pohjaan asti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu