miul ...

..taitaa koht mennä nukkumiseksi, tunnen itseni turhapäiväiseksi...((
6334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tunnen itseni nyt ihan vialliseksi,kun jätin ton tarinan kirjoittamisen näin myöhäiseksi:o/

Äänestä
  • ...siun vika oo,mulla vuorostaan iski matalapaine..(((

    Äänestä

  • jätä jotain myös huomiseksi..:)

    Äänestä

mäkin oloni jo tunnen.. :(

Äänestä

sama homma kohta. Alan tuntea myös itseni uniseksi, ettei menis tää ilta ihan höpöttelemiseksi.
Jospa jättäis loput jutut aamulliseksi, joten hiljennyn taas toistaiseksi.
Toivotan sulle hyviä unia yölliseksi :=)))

Äänestä
  • ...toivon Siul hyvää yötä,Typy...))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AMR-52 kirjoitti:

..taitaa koht mennä nukkumiseksi, tunnen itseni turhapäiväiseksi...((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu