jos joku esm. Suomen Punainen Risti järjestää keräyksen amerikkalaisten uhrien hyväksi.
On se ihme, jos maailman rikkain valtio ei pysty huolehtimaan vähäosaisistaan? Käyvät sotaa jotain miljardilla per päivä?
Haistakoon pitkä *****!
Revin peffani...
7
486
Vastaukset
- Uskonut
jotakin hyvää Turustakin ; =) Terv. H:gistä
Joku mättää, kun tähän ei saa vastattua!
Onkohan tässä joku älytön sääntö???
Mistäs arvasit? Hattrick?
- siitäpä vain
Tässä olisi suomalaisilla junttitolloilla oiva tilaisuus kerätä muutama irtopiste amerikkalaisilta, vaikka todennäköistä onkin ettei köyhällä ja takapajuisella Suomi-nimisellä punikkimaalla ole tarjota yhtään mitään mitä USA tarvitsisi.
Eihän Suomen lähettämät SPR-turistit Thaimaassakaan tehneet muuta kuin tonkivat mätiä suomalaisruumiita. Vettäkään ei suomalaisilta herunut kuin pelkästään suomalaisille.- aika sentään
On sulla hautajaiset, mulla häät... HAHAA HA HAA kyllä on hauskaa!! OIKEIN NAUTITTAVAA ELÄMÄ JOSKUS, ROISTOJAKIN RANGAISTAA!! HA HA HAAA!!
- kyseessä
aika sentään kirjoitti:
On sulla hautajaiset, mulla häät... HAHAA HA HAA kyllä on hauskaa!! OIKEIN NAUTITTAVAA ELÄMÄ JOSKUS, ROISTOJAKIN RANGAISTAA!! HA HA HAAA!!
pakkoavioliitto iloineen?
- Totta kirjoitat
Mutta jenkkipersettä nuoleskelet, koira!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073