Anteeksi toinen mieheni! Ihastuin sinuun , vaikka olet naimisissa ja minäkin varattu. Anteeksi , että nautin sexistä kanssasi enemmän kuin mistään muusta maan päällä. Anteeksi, että pidän kainaloasi turvallisimpana paikkana maan päällä. Anteeksi, että olet ruma. Muilta en anteeksi pyydäkkään, sillä minua on jo poljettu tarpeeksi maan rakoon joten nyt on aika minun itsenio elää miten haluan. Anteeksi vaan..
anteeksi toinen mies
4
1991
Vastaukset
- Harry Lime
Tai jostakin sieltäpäin, ainakin jos katsellaan aivojen suunnasta.
- anteeksi
Eikö anteeksipyynnöt pitäisi kohdistaa ennemmin niille petetyille osapuolille!?
- toinen nainen
juurihan kirjoitin että mua on poljettu niin paljon maan rakoon, etten mä enää pyytele muilta anteeksi. Sori vaan.. Ja nainen tiesi minkä miehen otti halutessaan naimisiin ja mun miekkonen tietää myös kun ilmotin jo ennen pettämistä että mulle riitti.. Kerrankin en petä itseäni :)
Elää voi vain kerran...
- markuusa
anteeksi että ihastuin sinuun ,anteeksi että nautin sek..tä kanssasi enemmän kuin mistään muusta maan päällä. Anteeksi että olet kaunis. Muilta en anteeksi pyydä, tarpeeksi on sinua ja minua poljettu maan rakoon,joten antakaamme toistemme elää mitem haluamme.Pyydän sinulta,älä ole niin kylmä ihmiselle joka sinua todella rakastaa unohtakaamme kaikki kauna ja paha toistemme väliltä....rakastan sinua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368