Mitäs mieltä ootte mulletoi.com:sta? Onko turvallista ostaa? Mitenkä toimitukset? Millaisia kokemuksia yleensäkin?
Mulletoi.com
5
6799
Vastaukset
- ...
ei ole kovin houkuttava
- vakioasiakas
riskitöntä ostaa.tuotteet tulee parissa päivässä,ihan kivoja tavaroita
- vakioasiakas
olen tilannut jo kaksi kertaa,tuotteet tuli tosi nopeasti.helppo ja turvallinen ostaa.tilaan aina sillointällöin
- Hmmmmm
Vähän pettynyt puljuun virheellisiä tuotteita tulee useita tai sitten vain olen epäonnekas. Lupasivat että uusi tuote tulisi 2-3 viikon sisään varastoon ja menikin noin 2kk että sain uuden tilalle ja tässä myös virheitä. Nyt odottelen vastausta että miten jatketaan, taitaa olla valmistajassa vika minkä takia virheitä tuotteessa.
- lumpui-rätei
Onko mulletoi.com pelkästään ns.rättikauppa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1994346
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421996- 611647
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331343Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581327Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26913Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10879Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696