Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Parasta mahdollista!!

Siis kun tuolla ja täällä välillä muijat kirjoittelee että niitä hävettää että on neitsyt ja ne luulee et jätkät lähtis karkuun tai jotain: sanon vaan se on parasta mitä voi saada kun pääsee korkkaamaan aidon neitsyen!

Siitä saa sulan hattuun, kymmenen pistettä ja papukaija merkin=)
2651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sellaisen mielestä joka ei kykene naista tyydyttämään...

Äänestä
  • Taidat olla ääliö?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Biimer kirjoitti:

Siis kun tuolla ja täällä välillä muijat kirjoittelee että niitä hävettää että on neitsyt ja ne luulee et jätkät lähtis karkuun tai jotain: sanon vaan se on parasta mitä voi saada kun pääsee korkkaamaan aidon neitsyen!

Siitä saa sulan hattuun, kymmenen pistettä ja papukaija merkin=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu