pommi

en tiennyt minne palstalle pistäisin tämän, mutta pistin sitten tänne. Eli:
mikä olisi sellainen kiva kotitekoinen paukku jos kotona on vaan normaaleja tarvikkeita, ja kymmenisen verran papatteja. heh. jokin kotitekoinen paukku?
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Teippaa niistä papateista tiivis mytty ja puno sytytyslangat yhteen. Tunge näin saatu papattinytterö ahteriisi ja laita tuli sytytyslankaan.

Luulen, että tulee sellainen kotitekoinen paukku, että muistat sen hyvin hyvin pitkän aikaa! :O)

Äänestä
  • yhtää mitää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdafsfasd kirjoitti:

en tiennyt minne palstalle pistäisin tämän, mutta pistin sitten tänne. Eli:
mikä olisi sellainen kiva kotitekoinen paukku jos kotona on vaan normaaleja tarvikkeita, ja kymmenisen verran papatteja. heh. jokin kotitekoinen paukku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu