Too Sexy :D

http://www.funnygreetings.com/index.cfm?action=view&id=1750

((latautuu tooooosi hitaaaaaaaaaaaaaaasti))


Nyt tulee kohta hoppu,
alkaa wiikonloppu.

Kivaa perjantaita teille *hymy*

(*.*)
™cuccuu™
42800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vika koneessa ellenix? :)

Äänestä
  • olet käynyt noilla sivuilla,, tietokoneesi muistaa,, Ehkä vika on koneessa, ok :D

    Ehkä käyttäjässä :D

    Mistä sen tietää :D

    Etukäteen ;D

    Äänestä

nopiaa touhuaaaaa...

Äänestä
  • nopiat konnnnneeeet ;D

    *ööööhhhhh*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ellenix kirjoitti:

http://www.funnygreetings.com/index.cfm?action=view&id=1750

((latautuu tooooosi hitaaaaaaaaaaaaaaasti))


Nyt tulee kohta hoppu,
alkaa wiikonloppu.

Kivaa perjantaita teille *hymy*

(*.*)
™cuccuu™

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu