Nuortti, nuortti!!!!

Mielestäni Nuortti oli tosi hyvä joukkue, se on
kyllä kuultu tällä palstalla jo aika useesti,
miltei jokaisesa viestissäni!
Nyt kuitenkin kun Orjas voitti, kenen pitäisi
siitä kolmikosta (kun Janskku ~Jaana on pudonnut)
voittaa????
5474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ORJAS OARJAS
nuortti ei ollu joukkue!

Äänestä
  • Miten niin ei ollu joukkue??? Olihan se
    vahva ja vakaa ;)
    Muutenkin parmpi, minun mielestäni, oot siis Orjas fani!!!!

    Äänestä

  • pikku--myy kirjoitti:

    Miten niin ei ollu joukkue??? Olihan se
    vahva ja vakaa ;)
    Muutenkin parmpi, minun mielestäni, oot siis Orjas fani!!!!

    orjas loppuun asti!
    en ymmärrä nuorttia. ei keskusteltu toisten osaamisesta eikä muusta!

    Äänestä

Orjas sen olla pitää! Sehän päihitti koko Nuortin joukon ihan miten päin vaan ja Nuortti voitti vaan kaksi tai yksi kilpailua!!! että että tuota tuota...revi siitä!

Äänestä
  • Orjas ja Nuortti! Maailman paras kilpailuohjelma ja parhaat joukkueet! Miksei tälläistä viihdettä enää tehdä!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikku--myy kirjoitti:

Mielestäni Nuortti oli tosi hyvä joukkue, se on
kyllä kuultu tällä palstalla jo aika useesti,
miltei jokaisesa viestissäni!
Nyt kuitenkin kun Orjas voitti, kenen pitäisi
siitä kolmikosta (kun Janskku ~Jaana on pudonnut)
voittaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu