Mieheni tykkaisi etta sitoisin hanen katensa sangynpaatyyn ja tekisin hanelle mita tahtoisin. Minustakin se olisi hauskaa mutta tarvitsisin vahan vinkkeja mita tehda, kun en ole koskaan kokeillut. Ei mitaan liian hurjaa menoa siis mutta ei myoskaan liian pliisua, tiedan etta mieheni tykkaisi olla vahan dominoituna. Kerran pukeuduin stay-up-sukkiin, saappaisiin ja minihameeseen ilman alushousuja ja mies oli pyortya onnesta, joten voisiko sita soveltaa jotenkin tahankin? Ajattelin esim. pitaa jaapalaa suussani hetken ja sitten imea hanta, ja juoda sitten esim. kuumaa teeta ja imea hanta lisaa, olen kuullut etta jotkut miehet tykkaavat tuosta kuuma/kylma-vaihtelusta tosi paljon. Mutta mita muuta voisin tehda? Tietenkin istua hanen naamalleen itse jossain vaiheessa, mutta mista muusta miehet tykkaisitte? Miten miesta voisi hiukan dominoida muuten ja onko se mahdollista ilman etta miehen kadet on sidottuina? Sehan rajoittaa aika lailla kaikkea mita voi tehda. Voiko vaikka irrottaa kadet ja kaskea naimaan minua tietyssa asennossa vai onko se liian uhkaavaa? Minkatyyppista puhetta suosittelisitte nain vasta-alkajalle ettei mene naurettavaksi tai liian hurjaksi? Haluaisin mieheni nauttivan taysilla ja tiedan etta han ainakin haaveilee etta komentelisin hanta mutta haaveilu ei aina ole hyvaa toteutettuna. Kiitos jo etukateen asiallisista vastauksista!
vinkkeja sitomisleikkiin
...kiitos!
63053
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sido käsinen lisäksi silmät.
Ota sulka ja ala hivelemään häntä joka puolelta vartaloa, päähuomio kuitenkin jalkojen välissä ja reisien sisäpuolella.
Ota hänet suuhusi ja lopuksi käyt ratsastamaan.
Kerro samalla tarinaa jossa hän on joutunut jossain juhlissa kyseiseen tilanteeseen eikä voi tietää kuka hänen päällään ratsastaa (koska silmät ovat sidotut).
Voit myös kertoa tarinaa jossa hän on sidottuna ja jotuu katselemaan kun neljä viisi miestä hyväilee ja rakastelee sinua niin että huudat nautinnosta ja hän ei voi tehdä muuta kuin katsoa kuinka saat isoa joka reikääsi ja nautit.
Jos nämä konstit eivät saa miestäsi nauttimaan niin jo on ihme:-)
ota 30 cm viivotin ja läimäyttelet sillä sopivasti, ja tuo silmien sitominen on hyvä idea myös kaiken ehdottomasi lisäksi.
Teepä ensin kaikkea tuota mitä kirjoitit ja lopuksi anna hänen laueta sisällesi. Sen jälkeen hivuttaudu taas hänen kasvojensa päälle ja pakota hänet nuolemaan spermainen vittusi puhtaaksi. Kun hän on sen tehnyt hyväksyttävästi niin sitten lirautat pienet pisut hänen kasvoilleen ja suuhunsa kiitokseksi.
Jos ei tästä mies innostu uudestaan niin jossakin on vikaa!
Voisit tehdä miehesi sitomisesta taidetta.
Käsket hänet vuoteelle selälleen samalla kun kaivat laatikosta köydet tai liinat. Liuutat niitä
yksitellen sormiesi välissä ennen solmimista.
Samalla kun sidot häntä, kerrot jokaisen jäsenen kohdalla pienen tarinan..ei siis mitään varsinaista tarinaa, vaan tyyliin "Noniin, tätähän sinä olet halunnut.." (siirryt seuraavaan jäsenen) "...saatkin tuntea pian nahoissasi mihin olet ryhtynyt.." (seuraava jäsen) "..pian et pysty enää estämään mitenkään minua.." (seuraava jäsen) "...kas niin, siinä olet etkä voi enää mitään. Nautihan nyt olostasi hetken, käyn ensin esim. suihkussa".
Tässä vaiheessa miehesi on tietenkin täysin alasti ilman peittoa tai muutakaan vaatetta.
Jos käyt suihkussa, muista ainakin kerra tulla näytille huolimattomasti pyyhkeeseen kietoutuneena ja haet vaikka juotavaa tms.. pääasia että näyttäydyt lähes alastomana.
Vietä suihkussa aikasi siten, että miehesi voi arvailla tai päätellä missä vaiheessa milloinkin olet menossa. Älä ainakaan kiirehdi siellä.
Tultuasi, mene suoraan hänen luo pyyhe jotenkin ympärilläsi. Osoita hänelle huomiota hieman, esim. silittämällä sidottuja käsiä, muutama suukko rintaan. Lopetat siihen ja alat kuivata itseäsi hänen edessään.
Tee siitäkin taide-esitys. Kuivaat itseäsi molemmin käsin pyyhkeeseen tarttuen. Älä hankaa tai tee liian pitkiä kuivausliikkeitä, vaan lyhyitä painelun tyyppistä kuivausta.
Istuudut hetkeksi hänen viereen vuoteelle ja tartut hänen (todennäköisesti seisovaan) kaluunsa kevyesti puristaen, kuin kokeillaksesi sen elossa olemista, teet samalla muutaman hiiiitaan edestakas runkkausliikkeen, et muuta.
Samalla tarkkailet hänen reagointiaan.
Jää nojaamaan käsiesi varaan sängyn reunalla ja tarkastele hetken hänen ilmeitään, hymyillen samalla hieman ilkikurisesti.
Ojentaudu hieman ja notkista itseäsi, työntäen rintojasi eteenpän. Venyttele hillitysti itseäsi.
Tässä vaiheessa voisit nousta hänen päälleen kuin aikoisit ratsastaa hänellä.
Menet aidosti häneen kiinni ja alapäälläsi leikittelet hänen kaluaan.
Ihme on, jos ei miehesi jo tässä vaiheessa vaadi sinua tulemaan kunnolla päälleen.
Jatkat leikittelyäsi vielä hetken, pysähdyt ja nouset.
Katsot häneen säälien kun nouset ja poistut laittamaan itseäsi aivan kuin ei mitään ihmeellistä olisi tapahtunutkaan.
Jos poistut kylppäriin laittamaan itseäsi, vilkaise hänen kerran ennen poistumistasi.
Hyräile kuuluvasti jotain yhteistä kappalettanne samalla kun laitat itseäsi.
Pidä huolta, että ohjat ovat koko ajan sinulla, kuin tietäisit joka hetki miltä miehestäsi tuntuu milloinkin.
Tarkkaile jokaista ilmettä ja elettä hänessä. Jos jokin ilme alkaa väsyä, lopeta sen hetkinen tekeminen ja pidä pieni tauko. Ota vuorollaan käsittelyyn välillä hänen hiuksensa, niskansa..joka paikkaa hieman vuorollaan. Tärkeää, ettet mene asiaan liian pian, vaikka mielesi tai miehesi sitä vaatisi. Kiusoittelu on kaiken A ja O. Tähänkin oppii ajan kanssa, et voi olla täydellinen ensimmäisillä kerroilla.
Parempi tehdä ensi kerroilla liian vähän kuin liikaa. Samalla kehityt sinä sekä miehesi.
Lyhyesti: tehkää siitä hauskaa ja kiusoittelevaa, älkääkä kiirehtikö minkään kanssa. voin sanoa kokemuksesta, että todellakin hitaasti hyvää tulee!
Hauskoja hetkiä vaan teille.
joo kun oot sitonut miehes niin rasvaa sormes ja kun otat suihin niin vie sormesi hiljalleen pitkin välilihaa kohti anusta ja hiero sitä hitain painavin liikkein ees takas mut älä kuitenkaan työnnä sisään ...varma nakki et tykkää
Huh miten hyvia vinkkeja!! Kiitos todella paljon. Aika hauskaa muuten etta kun esitin saman kysymyksen suuseksiosastolla, sain huomattavasti kinkympia vastauksia kuin taalla, jossa selvasti ymmarretaan asian psykologinen puoli. Kiitos viela kerran, paassa alkaa muotoutua itselle sopiva suunnitelma vinkkienne perusteella enka malta odottaa etta paasen sen toteuttamaan!