Mitä kuuluu?

Moi Juha! Mitäs kuuluu, ei olla kesän jälkeen juurikaan nähty kuin ohimennen. Mitä sulle kuuluu??
61323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minulle kuuluu hyvää...

töitä riittää....

Mitäs sinulle?

kivaa syksyä sinulle

Äänestä

Mulle kuuluu hyvää...

mitäs sinulle

koska nähdään taas

juha

Äänestä

Pelkkää aurinkoa kuuluu - tällä hetkellä! :)) Täytyy toivoa, että toiveestani tulisi totta ja sinä siellä valkoisissasi tuntisit samoin! Johan tässä on tullut maattua niin kuin on pedattukin :o l. alkaa olla mies siinä kunnossa, että kesän ja loppukesän tehokuurin jälkeen on eläminen ihanaa! :P

Äänestä

jätä tietoa koska????

Äänestä
  • vaikka heti!? ;)

    Äänestä

  • Tavataan tänä iltana tai huomen iltana. Kymmeneltä punaisen talon luona. Tuletko???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juhalle kirjoitti:

Moi Juha! Mitäs kuuluu, ei olla kesän jälkeen juurikaan nähty kuin ohimennen. Mitä sulle kuuluu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu