Anteeksi

että en voi jatkaa elämää kanssasi. Olet liian vaikea ja itsekin sen myönnät. Silti tulen sinua rakastamaan vielä ja välittämään, mutta en voi antaa sinun leikkiä tunteillani enää. Olen pahoillani tarvitsen jotain mitä sinä et pysty minulle antamaan =(
2414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No onko se nyt ihan noinkaan? d;)

Äänestä

aika tutun kuuloista... mulle kävi melkeinpä samanlailla.... mun poikaystävä jätti.. mutta rakastaa ja välittää kuulemma vieläkin mutta ei pystynyt vain jatkamaan suhdetta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pesukarhu kirjoitti:

että en voi jatkaa elämää kanssasi. Olet liian vaikea ja itsekin sen myönnät. Silti tulen sinua rakastamaan vielä ja välittämään, mutta en voi antaa sinun leikkiä tunteillani enää. Olen pahoillani tarvitsen jotain mitä sinä et pysty minulle antamaan =(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu