Toistaa itseään koko ajan. helpointa on kun lukee vaan juonipaljastukset netistä ja jättää katsomatta. ainoa ehkä hieman kiinnostava tapahtuma on taylorin henkiinherääminen.
Tylsä sarja!!
kyllastynyt
9902
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mahtdetaanko Kauniita ja rohkeita seurata enää muualla kuin Suomessa?
Kuulin juuri, että muualla ei Kauniita ja rohkeita enää seurata, Suomessa vain.
Itsekin olen katsonut sarjaa kaikki nämä vuodet alusta saakka, mutta nyt on viime aikoina kiinnostus alkanut pahasti loppumaan. Pinnallisen tuntuisia muovi-ihmisiä ja aina samaa jauhamista.
Caitlinin ja Rickin juttu ei voisi vähempää kiinnostaa, kuten ei myöskään Nickin ja Brooken suhteet toisiinsa ja muihin. Deaconin ja Massimon rouvan hommakaan ei oikein innosta.
Ainut väriläiskä oikeastaan on Sally.
..
sinun pitää siirtyä muiden ohjelmien
pariin.
Hyvää matkaa!
itse seuraan edelleen vaikka on sitä katsottu jo... 12-vuotta (oho..) kai niihin näyttelijöihin on ihastunu niin paljon ettei voi lopettaa... ;)
Olen seurannut sarjaa 12-vuotiaasta lähtien yhteensä 12 vuotta. Ihmissuhteista olen oppinut paljon, mutta myös lukusanojen ja väliviivan suhteesta. On sulaa hulluutta jättää väliviivataitonsa kesannolle!!!!!!
Kyllä meinaan viälä seurata. Onhan tässä mielenkiintoisia juttuja tulossa.Felician ja Nickin suhe,uusi bridget ja morgan. Nii ja sitten Taylorkin palaa mutta sitten ajattelin jättää katsomisen. En jaksa enää katsoa rids,bruuk ja teilor kuvioo
Mitä te puhutte!On ihanaa heittää joka iltapäivä aivot narikkaan ja istahtaa seuraamaan kaunareiden juonenkäänteitä!Sarja johon jää koukkuun!