Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suihinottoa loppuunasti luvassa...

mun muijani lupasi mulle myös, että kun me seuraavaksi nähdään, niin hän ottaa multa suihin loppuun asti ja nielee...!!!

hmm... onko kellään antaa tähän mitään vinkkejä...???

eli esim. miten me onnistuttaisiin siinä parhaiten...???

kiitos taas jo näin etukäteen mahd. vastauksistanne...!!!
12005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vinkkejä sulle, eihän sun tartte siinä muuta tehä ku nauttia kun muijas imee ja nielee..onnea kuitenkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokematon kirjoitti:

mun muijani lupasi mulle myös, että kun me seuraavaksi nähdään, niin hän ottaa multa suihin loppuun asti ja nielee...!!!

hmm... onko kellään antaa tähän mitään vinkkejä...???

eli esim. miten me onnistuttaisiin siinä parhaiten...???

kiitos taas jo näin etukäteen mahd. vastauksistanne...!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu