Suomin toverit

Painakaa ääliöt kalloonne että Venäjäläiset ovat Suomin tovereita. Suomin raja poistettava on jotta kaunis liitto syntyyä saava on. Suomilaiset ovat kateenlisia meille jotka fasismia vastaan tiasteli venäjän kansan puolessto.
1147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Haaa ! Vai tämmöinen tyhmyys lipsahti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


inkerisk kirjoitti:

Painakaa ääliöt kalloonne että Venäjäläiset ovat Suomin tovereita. Suomin raja poistettava on jotta kaunis liitto syntyyä saava on. Suomilaiset ovat kateenlisia meille jotka fasismia vastaan tiasteli venäjän kansan puolessto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu