tapaus sattu ennen kesälomien alkua koulusta. Juoksulenkin jälkeen menin suihkuun muitten kavereitteni kanssa (oon lukion I:sell) ja jäin sitt niiden lähettyä suihkuun. Meidän liikunnanmaikka(n.30v, myös reksi!) tuli sitten kanss suihkuun. Se oli juossu meidän kans joten siinä ei ollu kauheen outoo. Mutt sitt sillä alko seistä. OIKEESTI! mä olin jo lähtemäss pois ku se tarttu munaani ja alko veteleen. Mä olin ihan hämmennyksiss ja mullaki alko stondaamaan. Se yllytti maikkaa enemmän ja se veti kalut yhteen ja alko runkkaamaan meitä.Multa lensi lasti melkei heti ja siltäki pian. Sen jälkeen juoksin äkkii pukeutuun ja ryntäsin tieheni. Eihän se ollu raiskaus, mähän olin "vapaaehtosesti" suostunu; mutt oli se silti outoo. Ja tilanne oli toistua uudelleen seuraavall liikantunnil, mutt mä ehdin just lähteen pois. Mun liikunnannumero nousi kymppiin ja muutenki reksi on vaikuttanu "ystävälliseltä" mua kohtaan.. Mutt en mä oikeen voi kertoo mitään kun
a)leimautuisin hintiks tai tms.(se ei oo
kivaa)
b)valehtelijaks tai muuten vaan hulluks,
koska kuka uskoo tollasta juttuu muuten
normaalista reksistä
vai pitäiskö mun olla tosiaan hiljaa ja kattoo tilanteen kehittymistä.. ??
a)leimautuisin hintiks tai tms.(se ei oo
kivaa)
b)valehtelijaks tai muuten vaan hulluks,
koska kuka uskoo tollasta juttuu muuten
normaalista reksistä
vai pitäiskö mun olla tosiaan hiljaa ja kattoo tilanteen kehittymistä.. ??
Vastaukset 5
Vanhimmat
Suosittelisin jälkimmäistä vaihtoehtoa :)
Mikäli et koe tilannetta ahdistavaksi tai epämiellyttäväksi, kaikki on ihan ok.
...jos kerran tykkäsit. Ja sinuna kyllä pitäisin
turpani kiinni asiasta. Etkä sä homo oo jos sen
open/reksin kanssa joskus runkkailet. Aika monet
heterojätkät runkkaa yhessä...
Olin viimeisellä luokalla koulussa ja ja olimme luokkaretkellä (leirillä) pääsiäisen yhteydessä ja meillä oli oikein hauskaa. Saunoimme ja jotkut jopa uskalsivat pulahtaa laiturin päähän tehtyyn avantoon. Viimeisenä päivänä olin käynyt talonmiehen mopolla lähikylässä maikan asialla ja muut olivat jo saunoneet, mutta maikka sanoi pitäneensä saunan lämimänä minua varten ja tulevansa itsekin seuraksi. Meninkin heti saunaan, vaatteet pois ja lauteille. Istuskelin siellä kevyessä pikkulöylyssä, kun maikkakin ilmestyi löylypuolelle. Hänen kiivetessään ylälauteelle en voinut olla katsomatta hänen, minusta aika valtavaa kulliaan. Ajattelin nopeasti mielessäni, että jospa minullekin joskus sellainen. Maikka alkoi juttelemaan kaikenlaista ja lopulta juttu kääntyi tyttöihin. Hän kyseli, että jokos sitä on päästy sormella koettamaan? Pyöritin päätäni kieltämisen merkiksi, kun hän jakoi utelemalla jos minä kuintenkin noin "nätin kullin" omaavana aina silloin tällöin runkkailen?
Häkellyin vähän kysymyksestä ja nyökkäsin arasti. Silloin maikka kysäisi, että josko olen kavereiden kanssa runkannut? No kerran serkun kanssa mökillä, ei muuta. Samalla tunsin kaluni vähän jäykistyvän ja arvasin maikan nähneen sen koska hän otti siitä kiinni kysyen, jos haluaisin, että hän runkkaisi minulta? En vastannut, tai minun ei tarvinnut, sillä kullini (karvaton melkein), seisoi niin kovaa, että se suorastaan oli pakko tyhjentää. Asetuin lauteille selin ja maikka alkoi vetämään esinahkaa edestakaisin. Hän pyöritti myös sormellaan kiimatipan kostuttamaa terskan päätä ja samassa tunsin kuinka käsi vaihtui suuhun. Nyt en enää häpeillyt, vaan pyöritin persettäni imememisen tahdissa ja ei kestänyt kuin muutaman hetken kun syöksin spermani maikan suuhun.
Hän nieli sen kaiken. Nyt hän pyysi minua tulemaan välilauteelle samaan asentoon kysyen jos haluaisin koettaa samaa häneltäkin. Sitä en oikein ollut odottanut, mutta en voinut kieltääkään ja niin sain ensimmäisen kerran elämässäni miehen munan suuhun. Maikkani seisoi siinä vieressä ja hyväili samalla toisella kädellä kulliani, sitä tehdessään tunsin hänen sormensa anuksessani kuinka hän hyvin varoen työnsi keskisormensa peräaukkooni ja tunne oli taivaallinen. Kulli suussani, sormi perässä ja minulla seisoi taas. Nyt tunsin kuinka maikan kalu alkoi sykkiä ja myös minä sain spermat suuhuni. Syljin sitä pois mitä endin, mutta olin kuitenkin saanut maun spermaan. Muina miehinä menimme jälkeenpäin tuvalle eikä kukaan kysellyt mitään. Kävin myöhemmin silloin tällöin maikan kotonakin ja meillä oli hauskaa sängyssä, missä oli hänen vaimonsa myös mukana. Sain siis ekka kerran myös naista maikan ansiosta.
Olen nyt naimisissa, mutta joskus tekee itse mieleni viekoitella nuori poika (huom Ei lapsi) sänkyyni, mutta en ole niin rohkea kuin maikkani oli.
sulla oli kyllä melkonen stoori, ainakin mun mielestä. Mun tilanne oli/on erilainen: vaikka seksi(runkkaus) oli tavallaan nautinnollista niin en mä vois kuvitellakaan mitään muuta...ja se koko tilannekin tuli mulle niin yllättäen etten oikeen osannut miettiä mitä teen..kuitenkin sillä että "myönnyin" oli iso merkitys. Suostuin siihen että opettaja, toinen mies, hyväilee mua ja saa mut laukeen. Se on musta aika...hmm riipivää. Vaikka mulla onkin kouluu enää reilu puoli vuotta samassa koulussa tämän open kanssa , niin en tiiä mitä siitäkin jaksosta tulee...Sulle ei siis jääny mitään traumoja omasta kokemuksestas? Minkä ikänen olit silloin? Vaikuttiko tollanen sun myöh. elämään?
mulla on vähä toisen lainen stoori...se alko sillee et:me oltiin lähös kans luokkaretkelle...ihan tavallisin mielin!!!
meijjän opella ei ollu muuta yöpymis paikka ku meijjän teltassa!!käytiin saunassa ja sen sellasta!!mut mä ja mun kaveri lopetettiin vähä ennemmin saunomisen ..mentiin meijjän telttaa ja ruvettiin runkkaamaan toisiamme!!otettiin suihi ..ja nii poi päin!!mut oltii kuiteki unohettu et ope nukkuu meijjän kans samassa teltassa...no ope tuli sinne ku meijjän hommat oli keske..mentii aluks iha punasix!!!mut sit se kysy et saax se liittyy mukaan!mä oli iha ihmeissäni ja samoin mun kaveri!!!no eihä me voitu kieltääkkä tarjousta ..ku sillä oli nii iso munakii...no ekana runkkailtii ja sitte se otti suihi multa ja mun kamulta..se työns se vitun syvälle mun kurkkuun ja mulla rupes seisoo!!!!!!ja me siltä!!!se nieli kaikki spermat mitä tuli ulos!!!no nii kyl myökii!!sitte se pyys et se sais jonku tytön viel seurax..no seuraavana iltana me pyyvettiin yx jolta me varmasti saatais!!se oli vähä hämmentyny ku se kuuli et ope ki tuliee!!se tyttö varmaa vieläki muistaa kaiken!!ope veti sitä pilluun ja mä sitä samaan aikaan perseeseen ja se otti sitte suihin viel sammoo aikaa mun kaverilta oli meillä touhut!!mut fansuu se oli!!!ei viititty mennä saunaakaan pariin viikkon ku muna oli täynä fritsuja!!