rakastelimme mieheni kanssa ja hän laukesi todellakin nopeasti. hieroin samalla itseäni mutta en ehtinyt mukaan. hänen orgasminsa jälkeen jatkoin itseni hieromista mutta siinä vaiheessa tuli mieleeni että mitähän mies ajattelee tilanteesta? hän hyväili rintojani ja suuteli minua. katseli siis kun masturboin ja lopulta sainkin orgasmin. teettekö muut naiset näin? kysyin mieheltäni ettei hän vaan loukkaantunut,ei kuulema. uskallanko tehdä saman uudestaan vai loukkaantuuko miehet tällaisesta?
loukkaantuuko mies tästä?
nippeli hellänä
1012621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
pitäisin kovasti tuollaisesta itseohjautuvasta toiminnasta :)
Anna palaa vaan. Mikään ei ole niin upeaa kuin itseään hierova nainen...
Se osoittaa että nautit seksistä ja haluat tuntea nautintoa. Jos miehelläsi on todella heikko itsetunto, hän voi ottaa itseensä, mutta puhumalla kai sekin ratkeaa.
Omasta mielestä ns. aktin jälkeen orgasmia haluava vaimo on kaunista katseltavaa. Aina ilolla auttanut siinä tilanteessa ;)
Itseäni loukkaisi se, että seksin jälkeen Hän masturboisi salaa jossain toisessa huoneessa kun itse olisi tekemässä jotain muuta. Siinä tulisi fiilis, että Hän ei haluaisi minua.
ainakin sormetan tai käytän sauvaa.
Meillä mies suorastaan nauttii näkemästään, sen näkee jo ilmeestä.
Hän jopa kysyy joskus että haluaisitko käyttää sauvaa.
Hänestä on kiihottavaa katsoa kun näkee minun nauttivan ja ottavan orgasmin.
Haluan myös itse katsella kun mieheni tyydyttää itsensä ja ottaa orgasmin.
Enemmänkin harmittaa se jos nainen ei tee mitään vaan hoitelee itsensä sitten salaa jossain muualla. Eiköhän lähes kaikkien miesten mielestä masturboiva nainen ole kaunista ja kiihottavaa katseltavaa. Naisten pitäisi useammin ihan rohkeasti miehen edessä levittää reitensä ja alkaa itsekkäästi masturboimaan ;).
kivaa se vaan olis jos eukko välillä sormettas itteensä siinä ihan näkösällä.
Vaimoni saa yleensä aina yhdynnässä orgasmin.Sillon tällön sen pitää avittaa hieromalla, mutta ikinä ei oo käynyt niin että ois tarvinu hieroo yhdynnän jälkeen,osaan ajoittaa omani sen verra nhyvin et vaimo saa ja ite heti perään :D
jep se on totta et jos seksissä passiivisempi osapuoli (eli se joka haluaa seksiä vähemmän) masturboi salaa niin se on pahempi homma. Aktiivisempi voi välillä tumputtaa niin saapahan vaimo olla illan rauhassa :DD
Miksi pitäisi? Naisellakin oikeus tulla.
veikkaampa että miehesi nautti tästä tilanteesta :) ainakin oma kultani nauttii kun saa katsoa kun "tyydytän" itseäni, sanoo että se on kauniin näköistä!