Mulla on ongelma, nimittäin esileikin jälkeen muijani on ihan läpimärkä. tämän jälkeen seksi ei tunnu juuri miltään. En laukea eikä stondikseni pysy terhakkaana, rakastelusta ei tuu mitään. Auttakaa mua!
kosteempi kuin suo
saippuakauppias
41720
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sanoisin tuohon kirjoitukseesi, että ole iloinen, kun hän on kostea. Voi olla, että vanhempanakaan ei tarvitse turvautua liukuvoiteisiin. Minun kaverillani on ihan päin vastoin. Homma pitää hoitaa aina liukuvoiteitten kanssa ja se on ikävintä, kun joskus kesken touhun pitää lisätä voidetta.
Ja vielä siitä kosteudesta. Nuoruudessani olin vähän aikaa myös todella kostean naisen kanssa ja minä ainakin nautin suunnattomasti siitä kosteudesta.
On hienoa, että nainen kiihottuu, mutta tuo on ikävä ongelma. Kannattaa kokeilla eri asentoja. Minä nostan vartaloani ylöspäin, jolloin märkyys ei haittaa niin paljon, kun joku kohta kuitenkin osuu "reunoille". Asentoja vaihtaessa, voi sipaista huomaamattomasti kosteudet peniksestä ja vaginan suulta. Auttaa ainakin hetkeksi.
saa kitkaa taas esiin...Sit sitä voi kävästä vaikka suihkussa välillä...
Mä nimittäin kastun liika välillä...Tai sit peppuseksiä omasta takaa liukuaineet:)
Hävettää oikeen ku litinä ja läiske on mahotonta ku nesteet valuu mut naisen iteki pitää hakea sitä hekumaa asentoa ja peppua pyörittämällä...
joo, tuttua ongelmaa. Mä häpeän suunnattomasti, kun välillä kostun liikaa. En voi keskittyä ja nauttia seksistä kun ajattelen koko ajan mitä poikakaverini asiasta ajattelee. Välillä työnnän hänet pois päältäni ja pyyhkäisen pyyhkeellä alapääni. Todella noloa kun välillä kuuluu sellainen ällöttävä litisevä ääni. Ei siinä voi olla häpeänsä kanssa. Pitäisi varmaan laittaa korvatulpat tai jotain! Mistä tällanen ylenpalttinen märkyys voi johtua?? YÄK! Haluun olla normaali ja nauttia seksistä joka kerta. Joskus alapääni toimii "normaalisti" sit taas...lits, läts...hohhoijaa... :(
Joo, asentoja kokeilemalla on huomattu vähän apua. Jos hän ottaa minut takaapäin etureikään se on tepsinyt...Ei litise. Lähetyssaarnaaja on hirveä asento!