Kyllä huomaa ett Annika on...

ollu vuoden vaihto-oppilaana Jenkeissä. Ääntää hienosti enkkua! Niin kuin kerran kun sen faija alko selittää jotain kledjuista niin Annika sähähti sille silmät viiruna ett:

"You don't know
shit from Shinola."

Tosi äkäset sibilantit!
51048
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nii et annika on mikä??ja tarkotat sä salkkareiden annikaa?:/

Äänestä

Ihan hienoa se ääntäminen on, mitä siitä olen kuullut. Tiedä sitten, miten onnistuvat pitemmät lauseet.

Äänestä
  • tai yksinkertaisia tai sit se lausuu vain sanoja....

    Äänestä

  • on aika lyhyitä kirjoitti:

    tai yksinkertaisia tai sit se lausuu vain sanoja....

    mutsilleen Paulalle kun se vihjaili olleensa uskoton sen faijalle ett:

    "You total slut, you have a crush on him. You're defending him, you love him, you wanna have, like, ten thousand of his babies"

    Äänestä

ANNIKKA ON HYVÄ NÄYTELIJÄ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohio kirjoitti:

ollu vuoden vaihto-oppilaana Jenkeissä. Ääntää hienosti enkkua! Niin kuin kerran kun sen faija alko selittää jotain kledjuista niin Annika sähähti sille silmät viiruna ett:

"You don't know
shit from Shinola."

Tosi äkäset sibilantit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu