Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Homometsurien armoilla

Fantasiassani eksyn synkässä metsässä lumimyrskyssä ja löydän metsurien parakin. Pelastaudun sinne ja käy ilmi, että siellä olevat 12 metsuria ovat homoseksuaaleja. Minut pakotetaan tyydyttämään kiimaiset karvaiset metsurit suullani ja perseelläni moneen kertaan. Joudun myös panemaan heitä anaaliin samalla kun minua pannaan.
4889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miten voi olla tommonen fantasia joka ei missään nimessä koskaan toteudu. toivottavasti saat seksuaalista tyydytystä jollakin muulla tavalla kun että tuo haaveesi toteutuisi sillä muuten et koskaan saisi tyydytystä.
Minähän en tuomitse mitään fetisismiä josta täällä voi kirjoittaa mutta säälin sillä tuo ajatus kieltämättä kiihottaa minuakin.
Karvaisuus vain pois niin homma voisi olla ihan ok. Niin ja metsureilla tulisi olla esim SA-int alushousut joiden sepaluksesta he imettäisivät mulkkuaan kun toinen on takana ja nussii lujasti.
Kaikki laskisivat siemensyöksyn pyllyyn syvälle.
Kyllä tuo kaunista olisi mutta kun se ei todellakaan voi toteutua.

Äänestä

mee homo lekuriin, olet hullu hintti.

Äänestä
  • imeen äitis tissiä, ja pyydä samalla vaihtaan vaipat!!!

    Äänestä

Jos ne metsurit eivät olisikaan homoja, vaan kunnon miehenköriläitä. Panisivat minua pientä Punahilkkaa aamusta iltaan. Ja joka rakoon.
Aamulla ne kaikki runkkaisivat puurooni "voisilmän" ja joutuisin syömään sen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timppa kirjoitti:

Fantasiassani eksyn synkässä metsässä lumimyrskyssä ja löydän metsurien parakin. Pelastaudun sinne ja käy ilmi, että siellä olevat 12 metsuria ovat homoseksuaaleja. Minut pakotetaan tyydyttämään kiimaiset karvaiset metsurit suullani ja perseelläni moneen kertaan. Joudun myös panemaan heitä anaaliin samalla kun minua pannaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu