Defending our Freedoms

274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..ei kukaan järkevä ihminen ole englannissa konservatiivi, vaan tukee Blairiä ja Blairin politiikkaa.
Konservatiivit ovat hankaloittaneet englannin eu asiaa, pyrkineet estämään sen, munineet rahaliitot yms. eurooppalaista asiaa.
Kuuluu vain prinsseille ja linnanneidoille....
Kokoomuksen pitää olla tarkkana tämänkaltaisten torvi veljespuolueiden kanssa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stronger Armed Forces kirjoitti:

-

http://www.conservatives.com/tile.do?def=manifesto.uk.britainandtheworld.page

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu