Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Äärimmäisen väkivaltaista dominaa.

Onko lukijoissa muita jotka harrastavat kotona tai miksei muuallakin, äärimmilleen vietyä femdom s/m:a. Tarkoitan esim. kasseista tuoliin naulaamista, röökillä polttamista, veristä ruoskintaa, jäsenet sijoiltaan sitomista ym. reipasta? Valtiattareni on harrastanut dominointia parikymmentä vuotta ja kuulemma olen ainoa hänen tapaama maso, joka haluaa jatkuvasti näin äärimmäisiä käsittelyjä.

Onko suomessa paljon muita, jotka haluavat huutaa ja pyörtyillä sessioissaan?
42520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tule tänne ni naulaan sut hiltillä liimalevyyn ja laitan lipputankoon roikkumaan.Sitten voin ampua sua ilmakiväärillä muutaman tunnin jonka jälkeen sytytän lipputangon palamaan...Kelpaisko?

Äänestä
  • Hilti on kyllä vähän liian nopea ja tehokas minun makuuni. Jos voit vetää minut lipputankoon, niin olet varmasti liian kookas nainen minulle. Ilmakivääriammunta lipputangon nokassa killuvaan minuun ei sekään oikein iske, aktin aikana kaipaan läheisyyttä eli ilpparia voisit laukoa mielummin kosketusetäisyydeltä. Miksi polttaa hyvää lipputankoa?...Ei.

    Äänestä

Tuossa oikeanlaista menoa? Mutta nuo näyttävät leikkivän itsekseen, sinäkö olet löytänyt dominan ko. leikkeihin?!?

http://www.bmevideo.com/gallery/cbt-001.html

Kateeksi hieman käy jos näin on.

Äänestä
  • Jopas todellakin jotakin. Minä jään kyllä toiseksi noille veijareille. Suorastaan olen ymmällä. Noiden suhde kipuun on jotain minulle vierasta, eihän maso juttuja itsekseen harrasteta vaan domin kanssa. Sitäpaitsi monista kuvista sai sen vaikutelman, että viimeinen leikki niillä kiveksillä oli menossa...

    Onkos missään netissä yhtä kovaa matskua kuin tuo, mutta naisdomina ja miessub eli femdom asetelmassa? Enpä missään ole törmännyt, mutta sellaista katselisin kyllä mielummin. Linkkivinkit tervetulleita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anal Hetero kirjoitti:

Onko lukijoissa muita jotka harrastavat kotona tai miksei muuallakin, äärimmilleen vietyä femdom s/m:a. Tarkoitan esim. kasseista tuoliin naulaamista, röökillä polttamista, veristä ruoskintaa, jäsenet sijoiltaan sitomista ym. reipasta? Valtiattareni on harrastanut dominointia parikymmentä vuotta ja kuulemma olen ainoa hänen tapaama maso, joka haluaa jatkuvasti näin äärimmäisiä käsittelyjä.

Onko suomessa paljon muita, jotka haluavat huutaa ja pyörtyillä sessioissaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu