Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paf ja onnenumero

Onko kellään hajua, että onko Paffilla vielä näitä onnennumeroita jaossa?
3843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

onko onnennumeroita muualla kuin bingossa vai löytyykö niitä paffillekin jostain?
Ja tuo 20e avajaistarjous kannattanee hyödyntää?

Äänestä

  • eibzz kirjoitti:

    20 euroo saa jos näppää tän koodin TX8GNH.
    täs viel linkki.http://www2.paf.fi/campaign/autum_05/index.php?lang=fi

    jos on pankkitili esim. paikallisosuuspankissa niin ei voi tehdä sitäonline talletusta vaan ´joutuu tekemään tilisiirron. Siellä käsketään ilmoittamaan se onnennumero sitten asiakapalveluun. Siis minne? Palautteeseen vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juusssssooo kirjoitti:

Onko kellään hajua, että onko Paffilla vielä näitä onnennumeroita jaossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu