Olenko outo?

Annemari

Olenko minä sitten kuinka outo? Pimppi ei tunnu rentona mitenkään kovin tiukalta. (Toki lihaksilla saan pimpin tiukaksi). Saan orgasmin kahta milliä vajaa 2cm paksulla, 8cm pitkällä, värisemättömällä kiihottimella/tekokalulla. Ei tarvitse pingottaa pimppiä mitenkään. Klitta kyllä välillä kaipailee kosketusta mutta sehän on normaaliakin kiihotuksen kannalta. Tuntuu oudolta lukea tekstejä "vain iso kalu tyydyttää naisen"

5

2334

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Herra Y

      olet aivan normaali. Pillerolla on kyky mukautua ja ottaa nautinto ohkaisestakin, jos sitä ei ole pilalle venytelty ja olet harrastanut liikuntaa. Ja kun itse olet hoitamassa, ihan tahtomattasi osaat hinkata oikeista paikoista, se tuntuu hyvältä. Ai, mullakin alkoi seisomaan!

    • Mulla ihan sama juttu, tyydytän itseni dilsolla, joka on 2 cm paksu. Koko-ongelma miesten omassa päässä.

      • Eli siis dildolla piti sanomani ;)


      • mukautuvuus
        Saganna kirjoitti:

        Eli siis dildolla piti sanomani ;)

        Aika hauska vempele tuo pimppi. Isokin mahtuu, mutta pienestäkin tulee täyteen. Olispa kulli yhtä monitoiminen. Tarvittaessa se venyis 25 cm mittaan ja jos tuntus liian pitkältä, niin sitten se vois olla vaikkapa puolikas maksimista. Sama juttu paksuuden kanssa.


      • joo
        mukautuvuus kirjoitti:

        Aika hauska vempele tuo pimppi. Isokin mahtuu, mutta pienestäkin tulee täyteen. Olispa kulli yhtä monitoiminen. Tarvittaessa se venyis 25 cm mittaan ja jos tuntus liian pitkältä, niin sitten se vois olla vaikkapa puolikas maksimista. Sama juttu paksuuden kanssa.

        Jees, totta puhut - miehiä on sorsittu luomisessa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      110
      2719
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1724
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      16
      1718
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      267
      1606
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      10
      1557
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      27
      1268
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      26
      1135
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1062
    9. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      81
      1015
    Aihe